Pod heslem KRÁSNÉ MĚSTO vstupuje ODA do komunálních voleb s cílem poctivě pracovat pro města a obce a řešit problémy lidí, kteří v nich žijí. Proto své kandidáty postavila v místech, kde jsou její členové a sympatizanti aktivní.

Občanské demokratická aliance dnes zahájila v hotelu Aquapalace Čestlice svou kampaň pro komunální volby 2018. ODA se o přízeň voličů bude ucházet ve volbách do zastupitelstev Hlavního města Prahy, MČ Praha 5, MČ Praha 6, MČ Praha 11, MČ Praha 18-Letňany, Čestlicích, Ústí nad Labem, Nymburce, Mladé Boleslavi, Karlových Varech, Králově Dvoře, Vrátu, Olomouci, Kopřivnici, Kroměříži, Hranici a Štěpánově.

„Pod heslem KRÁSNÉ MĚSTO vstupujeme do komunálních voleb s cílem poctivě pracovat pro města a obce a řešit problémy lidí, kteří v nich žijí. Proto jsme své kandidáty postavili v místech, kde jsou naši členové a sympatizanti aktivní,“ vysvětlil smysl a ambice kampaně předseda ODA a také kandidát na pražského primátora a starostu Letňan Pavel Sehnal.

„Každé město nebo obec, kde kandidujeme, má své specifické problémy, které řešíme,“ potvrzuje předseda Sehnal a připouští, že jsou témata i vize, která jsou pro všechna místa společná: „Všude se potýkají s problémy v dopravě, špatnou průjezdností a nedostatkem parkovacích kapacit, chceme nabídnout více možností pro trávení volného času. Chceme se věnovat změně prostředí a atmosféry našich měst a obcí.  Jak ve smyslu životního prostředí, tak změny urbanistiky a rozvoje města,“ dodává předseda Pavel Sehnal.

Rozum do hrsti Krásná Praho

V Praze, kde předseda Sehnal kandiduje na post primátora, má jasné představy. „Prahu by měli řídit Pražáci, zajistíme lidem práci v místě bydliště, město zprůjezdníme a zajistíme nové parkovací kapacity. Chceme Prahu jako bezpečné město, kde to žije, s větším počtem cyklostezek, hřišť a parků, ale také bez čekání u lékaře,“ vyjmenovává předseda Pavel Sehnal.